EVRAFISH filety z makreli w oleju 170 g
Wystaw opinię o produkcie
EVR_EVRAFISH_FILET_MEKRELA_OLEJ_170G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 494438
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Konserwa rybna sterylizowana
Parametry produktu
| Składniki | 60% filety ze makreli ze skórą [i-makrela kolias (scomber japonicus), ii-makrela (scomber scombrus)]*, 40% olej rzepakowy, sól. *obszar i metoda połowu patrz przy numerze partii. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| ASC - Aquaculture Stewardship Council | 1 |
| ASC - Data ważności certyfikatu | 2024-07-30 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2024-07-30 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Rodzaj narzędzia połowego | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.zoo ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | GOTOWY DO SPOŻYCIA |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | SPOŻYWAĆ NA ZIMNO |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 471 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1940 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: