EVRAFISH filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5908241636604
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 640597
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Konserwa rybna sterylizowana
Parametry produktu
| Składniki | 60% filety z makreli ze skórą [i-makrela kolias (scomber japonicus), ii-makrela (scomober scombrus)], 40% sos pomidorowy: woda, 25% koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy,cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy,substancja zagęszczające: guma guar,skrobia ryżowa,cebula suszona mielona, aromaty ,ekstrakty przypraw (zawierają seler), pieprz czarny mielony,pasternak mielony, przyprawy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| ASC - Aquaculture Stewardship Council | 1 |
| ASC - Data ważności certyfikatu | 2024-07-30 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2024-07-30 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Rodzaj narzędzia połowego | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.zoo ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | gotowe do spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | spożywać na zimno |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 639 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana, Substancja zagęszczająca |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: