Filety z makreli w sosie pomidorowym Lisner 170 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 284518
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pyszna i zdrowa przekąska w postaci filetów z makreli w soczystym kremie pomidorowym.
Parametry produktu
| Składniki | Filety z makreli 50% (scomber scombrus), sos pomidorowy 50% [woda, koncentrat pomidorowy 7,5%, cukier, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, przyprawy (cebula, czosnek, pieprz , ekstrakt papryki ), sól, substancja zagęszczająca, guma quar ] |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Scomber scombrus |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 901 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: