'Dolina Samy Tiga wytrawne białe wino gronowe 12,5% 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Znakomite i czyste z aromatami jabłka, brzoskwini oraz odrobiną nut kremowych. Wspaniała struktura wina i owocowość będą dobrze współgrać na podniebieniu z daniami kuchni azjatyckiej oraz takiej z wyraźnym akcentem przypraw jak falafel, humus czy dania z kuchni Indyjskiej.
Nagrodzone srebrnym medalem na Międzynarodowym Konkursie Win „Carpatia Vini”
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 665465
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Gris |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Ryby, Sery pleśniowe, Sushi, Dania pikantne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Rok produkcji | 2022 |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Wielkopolska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Winnica | Dolina Samy Winnica Jankowice |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Gospodarstwo Rolne "Winnica Kudla"Ulica i numer: Ogrodowa 12Kod pocztowy i miasto: 62-080 Jankowice PL |
| Krótki opis marketingowy | Wino wytrawne Tiga |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 288 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2022 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: