'Dolina Samy Fiesta wytrawne białe wino gronowe 12,5% 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Świetnie dojrzały owoc żółtych owoców pestkowych, moreli, brzoskwini i gruszek dodaje doskonałej elegancji. Sprzyja czerpaniu dodatkowej przyjemności w towarzystwie potraw jak pizza bianca, szparagi, risotto, kurczak w sosach maślano-śmietanowych czy grillowane ryby, owoce morza oraz dojrzałe sery z niebieską pleśnią.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 60121
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Solaris |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób, Makarony, Pizza, Ryby z grilla, Ryby, Sery pleśniowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Rok produkcji | 2022 |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Wielkopolska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Winnica | Dolina samy winnica jankowice |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gospodarstwo rolne "winnica kudla" ulica i numer: ogrodowa 12 kod pocztowy i miasto: 62-080 jankowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Wino wytrawne fiesta |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2022 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: