'Dolina Samy Maestro wytrawne białe wino gronowe 11% 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 978221
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przejrzysty klasyczny w odbiorze świeży i orzeźwiający Riesling o barwie żółtych owoców, co idzie razem w parze z aromatem. Subtelny nos owoców pestkowych, brzoskwinie, morele, gruszka. Końcówka lekko ziołowa. Wino idealne do kuchni azjatyckiej z nuta pikanterii
Nagrodzone brązowym medalem na IX Konkursie Polskich Win w Jaśle.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Riesling |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Owoce morza, Ryby, Sushi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Rok produkcji | 2023 |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Składniki | Winogrona, konserwanty i przeciwutleniacze: siarczyny, czynniki stabilizujące: karboksymetyloceluloza, gazy do pakowania: dwutlenek węgla. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Wielkopolska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Winnica | Dolina samy "winnica jankowice" |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gospodarstwo rolne "winnica kudla" ulica i numer: ogrodowa 12 kod pocztowy i miasto: 62-080 jankowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Maestro |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2023 |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Podawać schłodzone |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: