Dilmah Roses Gift Pack 40x2g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 128899_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Czarna, Aromatyzowana, Zielona, Earl grey |
| Smak | Cytrynowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | English breakfast - czarna herbata cejlońska (liść bopf), bez dodatków. earl grey - czarna herbata cejlońska (liść bopf), aromat bergamoty (7%). lemon - czarna herbata cejlońska (liść bopf), aromat cytryny (7%). pure ceylon green tea - zielona herbata cejlońska, bez dodatków. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2022-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Zestaw herbat czarnych, aromatyzowanych i zielonych (po 10 kopert z 4 rodzajów). |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: