Dilmah Gift of Fun Teas Blossom 40x2g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 887606_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Czarna |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska (liść BOPF) oraz aromaty: truskawki (4%) i mango (2%) – Mango & Strawberry, mięty (6%) - Mint, maliny (4%) - Raspberry, limonki (6%) i cytryny (1%) - Lemon & Lime. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOURMET FOODS Sp. z o.o.Ulica i numer: Wybrzeże Gdyńskie 6AKod pocztowy i miasto: 01-531 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: