Green Tea Jasmin Ahmad Tea 100g liść X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 540602_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delikatna zielona herbata o woni młodych pąków kwiatu jaśminu. Tworzenie jej ma nutę romantyczną - powstaje przez przekładanie liści herbaty kwiatami jaśminu zrywanymi wieczorem, w chwili kiedy się otwierają . Zamknięta w szczelnych puszkach herbata przez noc nabiera upojnego zapachu, rankiem kwiaty są usuwane, a cały proces jest powtarzany od nowa.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Zielona |
| Smak | Jaśminowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Mieszanka herbat zielonych, aromat jaśminu |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: ul. smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po zaparzeniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: