Cirio Pomidory w kawałkach 2 x 5 kg BIB
Wystaw opinię o produkcie
Pomidory w kawałkach w sosie pomidorowym, 100% włoskiego pochodzenie , w praktycznym opakowaniu typu bag in box
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 170127
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pomidory w kawałkach w sosie pomidorowym, 100% włoskiego pochodzenie , w praktycznym opakowaniu typu bag in box
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Składniki | Pomidory (64%), koncentrat pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 10,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 35 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 35 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 149 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 149 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: