Cif Dishwash Extra Strong Lemon 5L
Wystaw opinię o produkcie
Preparat do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe, pozostawia powierzchnie bez smug i zacieków.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 846195
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Preparat do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe, pozostawia powierzchnie bez smug i zacieków.
Parametry produktu
| Skład | anionowe środki powierzchniowo czynne (alkilobenzenosulfonian sodowy), anionowe środki powierzchniowo czynne |
|---|---|
| Zapach | Cytrynowy |
| Sposób użycia | W zlewie przygotować roztwór 0,5-1 ml / 1 litr wody. |
| Wydajność | 1000L roztworu roboczego |
| Biodegradowalny | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 5,22 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/37/35/373536.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia | produkt drażniący |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 5000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: