Pur Power Lemon Płyn do mycia naczyń 4l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 336987
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki 3-krotnie zwiększonej gęstości Pur Power jest jeszcze bardziej wydajny! Dodatkowo płyny Pur Power zawierają odpowiednio dobrany enzym, dzięki któremu możliwe jest skuteczne mycie naczyń w chłodnej wodzie, dzięki czemu można znacząco zredukować koszty energii.
Parametry produktu
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, enzymy, środki konserwujące: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone |
|---|---|
| Zapach | cytrynowy |
| Sposób użycia | Nanieść kroplę płynu (5ml) bezpośrednio na naczynia lub do wody przeznaczonej do mycia naczyń. umyć ręcznie. |
| Wydajność | 5ml płynu / 5l wody lub 5ml płynu / 1l wody z naczyniami (zgodnie z etykietą) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 4,31 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/0/1315045.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Zawiera 2-metylo-2h-isotiazol-3-on; 1,2-benzoizotiazol-3(2h)-on. może powodować reakcję alergiczną skóry. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 4000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: