Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 894963
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pur Balsam to produkt o neutralnym pH dla skóry, stworzony z myślą o użytkownikach o wrażliwej skórze dłoni. Formuła oparta jest na składnikach pochodzenia naturalnego, a zastosowana kompozycja nadaje przyjemny zapach podczas mycia naczyń. Skuteczne czyszczenie i ochrona dłoni.
Parametry produktu
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środek konserwujący, benzoesan sodu |
|---|---|
| Zapach | Aloesowy |
| Sposób użycia | Naczynia po umyciu dokładnie wypłukać wodą. |
| Wydajność | 5ml/5l wody lub 5ml/1l wody z naczyniami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,28 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/35/8/1335854.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 4000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: