Bombilla classic 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907222258798
Opis produktu
Opinie o produkcie
Napój pasteryzowany, lekko gazowany z natury delikatnie mętny. Bombilla jest słodzona owocami! Oznacza to że nie zawiera w sobie dosypywanych cukrów krystalicznych ani innych sztucznych substancji słodzących. Oczywiście zero konserwantów . Wszystkie składniki są dziełem natury. Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (20 mg/100 ml)
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda źródlana, cukier owocowy, ekstrakt z yerba mate, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy, aromat yerba mate, karmel , kofeina
Informacje o produkcie
Marka: BOMBILLA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,87 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 113/27 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 6.9 g |
| Cukry | 5.9 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: