Big-Active Herbatka Yerba Mate Limonka i Trawa Cytrynowa (20 torebek x 1,5g) 30g
Wystaw opinię o produkcie
Yerba Mate to napar przyrządzony z liści ostrokrzewu paragwajskiego, rośliny rosnącej i uprawianej w Ameryce Południowej. Codzienne picie yerba mate przyczynia się do większej wytrzymałości psychicznej i fizycznej oraz wzmocnienia sił witalnych organizmu. Każdą naszą torebkę zapakowaliśmy w kopertkę, która jest gwarancją utrzymania smaku i aromatu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 893288
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Yerba mate |
| Smak | Limonka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | 75-85 |
| Składniki | Liść mate (75%), trawa cytrynowa (18%), aromaty, skórka limonki (1%). pochodzenie yerba mate: ameryka południowa. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A.Ulica i numer: Diamentowa 25Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Krótki opis marketingowy | Big-Active Herbatka Yerba Mate Limonka i Trawa Cytrynowa (20 torebek x 1,5g) 30g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: