ASTRA YERBA MATE z limonką 20 torebek, ekspresowa
Wystaw opinię o produkcie
Yerba Mate (łac. Ilex paraguariensis) to wiecznie zielony krzew, pochodzący z Ameryki Południowej. Według legendy nazywana jest „naparem przyjaźni”, który połączyliśmy z aromatyczną nutą limonki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 208197
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Yerba mate, Smakowa |
| Smak | Limonka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | UE i spoza UE |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | liść mate (51%), cząstki jabłka, owoc dzikiej róży, liść mięty pieprzowej, kwiat hibiskusa, skórka cytryny, aromat, skórka limonki (0,01%) |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Astra Coffee & More Sp. z o.o.Ulica i numer: Kawowa 12Kod pocztowy i miasto: 62-330 Nekla PL |
| Krótki opis marketingowy | ASTRA YERBA MATE z limonką 20 tor. ex. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 528 szt. |
| Czas parzenia | 5 - 5 min |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: