Ben's Ryż długoziarnisty parboiled 500g
Wystaw opinię o produkcie
Uncle Ben's ryż długoziarnisty 500g w torebkach
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 811569
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Odkryj Ben's Oryginal
Naszym celem od zawsze było dostarczanie
najlepszego ryżu na świecie. Teraz chcemy także
zmieniać świat na lepszy i tworzyć możliwości, które
zapewnią każdemu „miejsce przy stole”. A nasz ryż?
Jest tak samo pyszny jak zawsze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Długoziarnisty |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | ryż długoziarnisty parboiled |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 48 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 665 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 931 kJ |
| Wielkość porcji | 62,5 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: