'Szampan Piper-Heidsieck Champagne Brut 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
W 1785 roku Florens-Louis Heidsieck założył jeden z najstarszych i największych domów szampańskich na świecie, który do dziś tworzy wyjątkowo oryginalne szampany.
Pieper-Heidsieck to obok prestiżu także najwyższa jakość, którą potwierdza 14 tytułów Sparkling Winemaker of the year przyznawanego co roku przez International Wine Challenge.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 567022
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
W 1785 roku Florens-Louis Heidsieck założył jeden z najstarszych i największych domów szampańskich na świecie, który do dziś tworzy wyjątkowo oryginalne szampany.
Pieper-Heidsieck to obok prestiżu także najwyższa jakość, którą potwierdza 14 tytułów Sparkling Winemaker of the year przyznawanego co roku przez International Wine Challenge.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: United Beverages S.A. Ulica i numer: Przelot 66 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: