'Piper Heidsieck Szampan biały wytrawny 12% 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 67624
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Klasyczny wytrawny szampan powstały z winogron z ponad 100 upraw. Skomponowany w przeważającej większości ze szczepów Pinot Noir z rejonu Szampanii oraz Pinot Meunier z Grande et Petite Montagnede Reims.
Czysta złota barwa współgra z delikatnym zapachem gruszek, jabłek oraz wyczuwalnych w smaku cytrusów.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Stopień musowania | Musseux-szampan średnio musujący |
| Oznakowanie etykiet | Brut |
| Rodzaj winogron | Cuvée-mieszanka różnych winogron |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages s.a. ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: