'MOUTARD Grande Cuvée Demi Sec, Champagne, Biały 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
SEL_3440747500239
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 954357
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
MOUTARD DEMI SEC
Rodzaj: półwytrawny
Półwytrawny Moutard o pięknym żółtym kolorze, bardzo intensywny w zapachu. Lekko słodki smak, wyczuwalny aromat miodu i dojrzałych owoców. W zakończeniu z przyjemną kwasowością. Doskonały wybór do toastów oraz idealny towarzysz deserów na bazie czerwonych owoców.
Pojemność: 0,75l
Zawartość alkoholu: 12% vol
Parametry produktu
| Rodzaj | Champagne |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | A.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 14 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,66 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Szampania |
| Temperatura serwowania | 10 - 14 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Składniki | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: