'Bottega Gold Prosecco DOC Brut 11% 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Wino musujące o perłowym, blado słomkowym kolorze. Bukiet wina zdominowany jest zapachem jabłka, dojrzałej gruszki, akacji i konwalii. W smaku świeże i bardzo eleganckie. Bottega Gold to wielokrotnie nagradzane wino musujące , doceniane za wyjątkowy wysokiej jakości smak oraz unikalny, olśniewający i niezwykle elegancki wygląd glamour.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 733839
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Brut, D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif, Przystawki, Drób, Ryby |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Treviso |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oktan energy -wina sp.z o.o. ulica i numer: hryniewickiego 1 kod pocztowy i miasto: 70-606 szczecin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: