'Casa Pecunia Prosecco Classico DOC Magnum 1,5L białe wytrawne
Wystaw opinię o produkcie
Delikatnie wytrawne włoskie wino musujące pochodzące z regionu Veneto. Wino o jasnozłotej barwie i niezwykle świeżych, owocowych aromatach, które zapewniają idealne orzeźwienie i niezwykle przyjemny, utrzymujący się posmak. Powstało ze szczepu Glera, dawniej nazywanego Prosecco – nazwa szczepu winorośli Prosecco została wycofana z użycia, aby zagwarantować unikalność win z chronionego regionu pochodzenia Prosecco.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 450100
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 1,5 l (dm?) |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Sałatki |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,75 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Temperatura serwowania | 5 - 9 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 33 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: