'De Pró Do Cava Brut wino białe musujące 11,5% 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
De Pró oznacza "wybitny". De Pró DO Cava w każdym aspekcie zasługuje na to miano. De Pró to Cava bez bardzo częstej ziemistości, jest doskonałą codzienną alternatywą dla szampana. Wyczuwalne aromaty gruszki i cytryny z cytrusowymi smakami. Idealne jako aperitif lub z owocami morza i ostrymi potrawami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 616476
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Cava (Spumante Cava) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 0,75 l (dm?) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Serwowanie | Aperitif, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Katalonia |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o.Ulica i numer: Hryniewieckiego 1Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: