'Valdo Prosecco Wino musujące, białe, półwytrawne 11% 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Prosecco ma jasno słomkowy kolor, jest bardzo aromatyczne z nutą jabłkową, świeże i harmonijne. W smaku pełne i wytrawne, jest idealnym aperitifem. Polecane do deserów, ale i do wzniesienia ważnych toastów. Temperatura serwowania 6-8° C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 845412
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Owoce morza, Przystawki, Sałatki, Aperitif, Desery |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Valdobbiadene |
| Temperatura serwowania | 6 - 7 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CASTEL FRERES sp. z o.o.Ulica i numer: ul. St.Bodycha 97Kod pocztowy i miasto: 05-816 Michałowice-Reguły PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: