'Winiarnia Zamojska Wino Musująca Gruszka wytrawne 750ml 7,5%
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900533008977
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 861356
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino Musująca Gruszka to wino musujące, które powstało z dojrzałych, aromatycznych, polskich gruszek. Bardzo lekkie i orzeźwiające, bąbelki nadają mu niepowtarzalny charakter. W smaku delikatna kwaskowatość przyjemnie koresponduję ze słodyczą gruszki.
Właściwości i wartości gruszki są doceniane od wieków. Owoce gruszki, jako jedne z nielicznych, zawierają jod, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie tarczycy. Zawierają także bor, który wspomaga pracę szarych komórek oraz poprawia możliwości koncentracji. Ponadto gruszki zapobiegają rozwojowi nadciśnienia. Ze wszystkich pierwiastków mineralnych najwięcej zawierają właśnie obniżającego ciśnienie krwi potasu.
Pasuje do: przekąsek, lekkich sałatek, owoców morza i delikatnych deserów.
Temperatura podawania: schłodzone do 8°C
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Owoce morza |
| Zawartość alkoholu | 7,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | POLSKA |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wino musująca gruszka Winiarni Zamojskiej powstało z dojrzałych, aromatycznych i wyłącznie polskich gruszek. Jest bardzo lekkie i orzeźwiające, a bąbelki nadają mu niepowtarzalny charakter. W smaku delikatna kwaskowatość przyjemnie koresponduje ze słodyczą gruszki. Gruszki charakteryzują się relatywnie niską kwasowością, co powoduje, że nawet niewielka ilość cukrów resztkowych, które pozostają po fermentacji, daje przyjemną, owocową słodycz. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: