'Wino Jacob's Creek Pinot Noir Chardonnay 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_9300727839237
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 27936
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyśmienite półwytrawne białe wino musujące. Doskonale skomponowane winogrona szczepów chardonnay oraz pinot noir dają w efekcie wino o doskonałym, świeżym cytrusowym aromacie. Produkowane jest metodą , zwaną inaczej szampańską.
Parametry produktu
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Australia |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Region pochodzenia | Australia |
| Inne oznakowanie etykiet | produkt winiarski |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: