'Sobieski Impress Kamikaze 4,4% 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Sobieski Impress to gotowe do picia drinki.
Unikalny smak ulubionego drinka Ernesta Hemingwaya
Delikatnie gazowana łagodne aromaty z nutami owocowymi: pomarańcze i cytryny, na wzór słynnego napoju.
Znakomicie smakują mocno schłodzone, doskonale gaszą pragnienie. Idealne na różnego rodzaju spotkania towarzyskie, szczególnie w letnie wieczory.
Produkt jest skierowany do młodych, aktywnych, dynamicznych ludzi. Sobieski Impress to najczęściej kupowane napoje RTD (ready-to-drink) w Polsce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 572541
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sobieski Impress to gotowe do picia drinki.
Unikalny smak ulubionego drinka Ernesta Hemingwaya
Delikatnie gazowana łagodne aromaty z nutami owocowymi: pomarańcze i cytryny, na wzór słynnego napoju.
Znakomicie smakują mocno schłodzone, doskonale gaszą pragnienie. Idealne na różnego rodzaju spotkania towarzyskie, szczególnie w letnie wieczory.
Produkt jest skierowany do młodych, aktywnych, dynamicznych ludzi. Sobieski Impress to najczęściej kupowane napoje RTD (ready-to-drink) w Polsce.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,4 % obj. |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak - ogólnie | Pomarańczowy, Cytrynowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Serwowanie | Przystawki, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PREMIUM DISTILLERS Sp. z o.o. Ulica i numer: LUDNA 2 Kod pocztowy i miasto: 00-406 Warszawa PL |
| Składniki | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: