'Impress cranberry 4,4% 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Sobieski impress canberry to gotowe do picia drinki. Są kompozycją sobieski estate vodka i aromatu świeżej żurawiny i truskawki. Mają ciekawy, niepowtarzalny smak i aromat oraz charakterystyczny, intensywny kolor. Znakomicie smakują mocno schłodzone, doskonale gaszą pragnienie. Idealne na różnego rodzaju spotkania towarzyskie, szczególnie w letnie wieczory. Produkty są kierowane do młodych, aktywnych, dynamicznych ludzi. Sobieski impress to najczęściej kupowane napoje rtd (ready-to-drink) w polsce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696265
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sobieski impress canberry to gotowe do picia drinki. Są kompozycją sobieski estate vodka i aromatu świeżej żurawiny i truskawki. Mają ciekawy, niepowtarzalny smak i aromat oraz charakterystyczny, intensywny kolor. Znakomicie smakują mocno schłodzone, doskonale gaszą pragnienie. Idealne na różnego rodzaju spotkania towarzyskie, szczególnie w letnie wieczory. Produkty są kierowane do młodych, aktywnych, dynamicznych ludzi. Sobieski impress to najczęściej kupowane napoje rtd (ready-to-drink) w polsce.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,4 % obj. |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak - ogólnie | Żurawinowy |
| Smak | Truskawkowy |
| Serwowanie | Mięso grillowane, Ryby z grilla, Sałatki, Sery, Wędliny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PREMIUM DISTILLERS Sp. z o.o. Ulica i numer: LUDNA 2 Kod pocztowy i miasto: 00-406 Warszawa PL |
| Składniki | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: