Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 97601
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Talerz głęboki 21,5 Victoria charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony wyrób nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadratowy |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 350 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Talerz głęboki |
| Wymiary (SxWxG) | 21,5 x 4 x 21,5 cm |
| Zawartość zestawu | talerz głeboki 21,5 cm victoria |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: