Syrop z agawy 450 g Sunny VIA
Wystaw opinię o produkcie
Syrop z agawy jest naturalnym cukrem pochodzącym z soków meksykańskiej rośliny. Dzięki swoim właściwościom słodzącym, neutralnemu smakowi oraz niskiemu indeksowi glikemicznemu stanowi zdrowy substytut cukru.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 4490
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Syrop z agawy jest cukrem pochodzącym z soków meksykańskiej rośliny. Dzięki swoim właściwościom słodzącym, neutralnemu smakowi oraz niskiemu indeksowi glikemicznemu stanowi zdrowy substytut cukru.
Parametry produktu
| Pojemność | nie dotyczy |
|---|---|
| Składniki | 100% syrop z agawy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Meksyk |
| Zawartość netto | 450 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa rolnik spółka jawna ulica i numer: spółdzielcza 1a kod pocztowy i miasto: 43-196 mikołów-bujaków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 320 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 79 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: