Tarczyński Krakowska Sucha z Szynki z Indykiem 330 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 248926
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
KRAKOWSKA SUCHA Z SZYNKI Z INDYKIEM
Wspaniała propozycja suchej kiełbasy, doprawiona przyprawami, których aromat wydobywa się w trakcie długiego procesu suszenia. Idealny produkt o wysokiej zawartości mięsa i prostym składzie bez dodatku konserwantów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki, mięso z indyka, sól, przyprawy, aromaty , ekstrakt z aceroli. osłonka niejadalna. produkt może zawierać: soje, mleko, orzechy, seler, gorczyce |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-059-187 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 159 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 667 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: