szynka premium 300g krakus
Wystaw opinię o produkcie
WYGLĄD POWIERZCHNI: Blok konserwy foremny, odpowiadający kształtowi użytego opakowania - o gładkich i równych powierzchniach, otoczony niewielką ilością galarety.
KONSYSTENCJA: Bloku dość ścisła, galarety - stała w temp. 15ºC, a półpłynna w temp. 18ºC. Związanie dobre.
WYGLĄD NA PRZEKROJU: Barwa bloku różowa do ciemnoróżowej, zaś galarety - słomkowa, klarowna. Barwa na przekroju: masy wiążącej - różowa, kawałków mięsa – różowa do ciemnoróżowej. Składniki grubo rozdrobnione wyraźnie widoczne na przekroju.
PROFIL SMAKU I ZAPACHU: Smak typowy dla konserwy sterylizowanej, wyprodukowanej z peklowanego, chudego mięsa wieprzowego. Wyczuwalna sól.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 547449
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
WYGLĄD POWIERZCHNI: Blok konserwy foremny, odpowiadający kształtowi użytego opakowania - o gładkich i równych powierzchniach, otoczony niewielką ilością galarety.
KONSYSTENCJA: Bloku dość ścisła, galarety - stała w temp. 15ºC, a półpłynna w temp. 18ºC. Związanie dobre.
WYGLĄD NA PRZEKROJU: Barwa bloku różowa do ciemnoróżowej, zaś galarety - słomkowa, klarowna. Barwa na przekroju: masy wiążącej - różowa, kawałków mięsa – różowa do ciemnoróżowej. Składniki grubo rozdrobnione wyraźnie widoczne na przekroju.
PROFIL SMAKU I ZAPACHU: Smak typowy dla konserwy sterylizowanej, wyprodukowanej z peklowanego, chudego mięsa wieprzowego. Wyczuwalna sól.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe 83% (w tym mięso wieprzowe z szynki 79%), woda, sól, skrobia modyfikowana, stabilizatory: e451, e452, pieprz, przeciwutleniacz: e301, substancja konserwująca: e250. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods sp. z o.o. Ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa , Oddział w Ełku Ulica i numer: Suwalska 86 Kod pocztowy i miasto: 19-300 Ełk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 484 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: