konserwa łopatka 300g krakus
Wystaw opinię o produkcie
Wygląd zewnętrzny - Blok o gładkich i równych powierzchniach otoczony galaretą, dopuszczalna nieznaczna ilość wytopionego tłuszczu.
Wygląd na przekroju - Barwa bloku mięsnego różowa do ciemnoróżowej. Barwa wytopionego tłuszczu biała, galarety słomkowa, dopuszczalne zmętnienie. Większość składników rozdrobniona na Ø 24 mm widoczne na przekroju.
Konsystencja - bloku ścisła, galarety stała w temp. 15ºC, a półpłynna w temp. 18ºC.
Smak i zapach - właściwe dla konserwy sterylizowanej z mięsa wieprzowego peklowanego, wyczuwalny dodatek pieprzu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 623118
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wygląd zewnętrzny - Blok o gładkich i równych powierzchniach otoczony galaretą, dopuszczalna nieznaczna ilość wytopionego tłuszczu.
Wygląd na przekroju - Barwa bloku mięsnego różowa do ciemnoróżowej. Barwa wytopionego tłuszczu biała, galarety słomkowa, dopuszczalne zmętnienie. Większość składników rozdrobniona na Ø 24 mm widoczne na przekroju.
Konsystencja - bloku ścisła, galarety stała w temp. 15ºC, a półpłynna w temp. 18ºC.
Smak i zapach - właściwe dla konserwy sterylizowanej z mięsa wieprzowego peklowanego, wyczuwalny dodatek pieprzu.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe z łopatki (81%), woda, skórki wieprzowe, koncentrat białka sojowego, sól, pieprz, przeciwutleniacz: e301, substancja konserwująca: e250. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods sp. z o.o. Ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa , Oddział w Ełku Ulica i numer: Suwalska 86 Kod pocztowy i miasto: 19-300 Ełk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 169 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 706 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: