salaterka 18 cm Merkury
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób jest kierowany przede wszystkim do restauracji i hoteli. Fason posiada charakterystyczne załamania geometryczne, tworzące prostokątne pasy wzdłuż naczyń. Porcelana ta jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy bardzo dobrze prezentuje się na stole.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 680911
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób jest kierowany przede wszystkim do restauracji i hoteli. Fason posiada charakterystyczne załamania geometryczne, tworzące prostokątne pasy wzdłuż naczyń. Porcelana ta jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy bardzo dobrze prezentuje się na stole.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 8 x 18 cm |
| Zawartość zestawu | salaterka 18 cm Merkury |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: