salaterka 18,5 cm Afrodyta
Wystaw opinię o produkcie
Porcelana ta jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy tym niezwykle elegancka. Ciekawy relief delikatnej krateczki z motywem roślinnym nadaje naczyniom wyjątkowego uroku i charakteru. Każdy miłośnik porcelany z LUBIANY będzie zadowolony z posiadania każdego elementu z tego fasonu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 240375
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Porcelana ta jest odporna na intensywne użytkowanie, wytrzymała, a przy tym niezwykle elegancka. Ciekawy relief delikatnej krateczki z motywem roślinnym nadaje naczyniom wyjątkowego uroku i charakteru. Każdy miłośnik porcelany z LUBIANY będzie zadowolony z posiadania każdego elementu z tego fasonu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 18,5 x 7 x 18,5 cm |
| Zawartość zestawu | salaterka 18,5 cm Afrodyta |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: