półmis prostokątny 22 cm Classic
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób charakteryzuje sie nieregularnym kształtem o ostro zakończonych krawędziach. Fason dedykowany dla klientów indywidualnych ceniących sobie nowoczesność oraz indywidualność. Przedstawiony wyrób idealnie nadaje sie do serwowania ciepłych dań mięsnych oraz ciast
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 677494
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony wyrób charakteryzuje sie nieregularnym kształtem o ostro zakończonych krawędziach. Fason dedykowany dla klientów indywidualnych ceniących sobie nowoczesność oraz indywidualność. Przedstawiony wyrób idealnie nadaje sie do serwowania ciepłych dań mięsnych oraz ciast
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość użycia w piekarniku |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 23,5 x 9 x 12,5 cm |
| Zawartość zestawu | Półmis prostokątny 22 cm classic |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: