Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 126038
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Półmisek żaroodporny 22cm
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Naczynie do zapiekania |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Wymiary (SxWxG) | 22 x 6,8 x 22 cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Można używać w piekarniku, Można używać w mikrofalówce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: