Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 528093
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedstawiony fason charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony wyrób idealnie nadaje się do serwowania kawy. Prezentowana filiżanka nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady porcelany stołowej "lubiana" s.a. ulica i numer: zakładowa 1 kod pocztowy i miasto: 83-407 łubiana pl |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 9 x 6 cm |
| Zawartość zestawu | Komplet .filiżanek 6/6 victoria 200 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: