Kubek do kawy ze spodkiem 380ml Coffee Passion Villeroy&Boch
Wystaw opinię o produkcie
Dla kawoszy
Mokka lub kawa filtrowana – stylowa kolekcja Coffee Passion z Premium Porcelain jest odpowiednia dla miłośników każdego rodzaju kawy. Rano przed pracą lub podczas miłego niedzielnego śniadania: ten kubek do kawy jest bardzo wygodny w użyciu. Spodki z miejscem na słodką przekąskę można ustawiać jeden na drugim. Niech każda kawa będzie wyjątkową ucztą dla zmysłów. W skład zestawu wchodzą:
1x filiżanka do kawy/herbaty 380ml
1x spodek 17cm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 992874
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 380 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali, Spodek, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. KUlica i numer: Kutrzeby 14 4Kod pocztowy i miasto: 61-719 Poznań PL |
| Krótki opis marketingowy | Kubek do kawy ze spodkiem 380ml Coffee Passion Villeroy&Boch |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 169 x 113 x 170 mm |
| Zawartość zestawu | Kubek do kawy ze spodkiem 380ml Coffee Passion Villeroy&Boch |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: