kieliszek do jaj 5 lubiana
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiony wyrób posłuży idealnie jako kieliszek do jaj.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 551951
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w piekarniku, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 0,07 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A.Ulica i numer: Zakładowa 1Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Rodzaj produktu | Sosjerka |
| Wymiary (SxWxG) | 5 x 5 x 6 cm |
| Zawartość zestawu | Kieliszek do jaj 5 lubiana |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: