Filiżanka do espresso 80ml KUBIKO/FALA
Wystaw opinię o produkcie
Filiżanka do espresso o pojemności 80ml, wykonana z białej porcelany. Wyjątkowo trwała ze względu na zwiększoną odporność na temperaturę.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 282762
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Filiżanka do espresso o pojemności 80ml, wykonana z białej porcelany. Wyjątkowo trwała ze względu na zwiększoną odporność na temperaturę.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 80 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 5,5 x 8 x 6 cm |
| Zawartość zestawu | 1x Filiżanka do espresso 80ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: