Żywiec 0,0% Lipa & Pigwa Kwiaty Polskie 500 ml butelka zwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 469224
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Żywiec 0,0% Lipa & Pigwa Kwiaty Polskie 500 ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Owocowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, soki odtworzone z zagęszczonych soków: jabłkowy (16,5 %), cytrynowy (3,4%), pomarańczowy (1,0 %), z pigwy (0,1 %), słód jęczmienny, cukier, aromat cytrusowy z innymi aromatami, ekstrakty: kwiatów lipy, cytryny i pomarańczy, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), stabilizator (guma guar), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), dwutlenek węgla, ekstrakt z chmielu. |
| Wysokość kaucji | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 90 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: