Miłosław Bezalkoholowe Pszeniczne 500 ml butelka zwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczne, belgijskie piwo pszeniczne w interpretacji naszych piwowarów-lekkie, aromatyczne i jeszcze bardziej orzeźwiające. Styl ceniony za zbożowo-cytrusowy charakter i przyprawowe dodatki, ale w bezalkoholowym wydaniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 955351
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Pszeniczne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Lekki |
| Zawartość alkoholu | <0,5 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | woda, słód pszeniczny, chmiel, aromat, kolendra, skórka pomarańczy, drożdże. |
| Wysokość kaucji | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar fortuna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: wrzesińska 24 kod pocztowy i miasto: 62-320 miłosław pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 7,7 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 1 – piwa z niemal niewyczuwalną goryczką np. piwa pszeniczne, portery bałtyckie |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: