'Zwierzyniec Pils butelka bezzwrotna 330 ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 611959_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zwierzyniec Pils to piwo gatunku Bohemian Pilsner, o jasnym kolorze
i doskonałej klarowności. Podobnie jak inne piwa tego rodzaju powstało w procesie dolnej fermentacji, o zawartości ekstraktu 13% i alkoholu 6% obj. Delikatnie złotej barwie towarzyszy optymalne nagazowanie oraz kremowo-biała, gęsta piana. Piwo posiada czysty aromat oraz zrównoważony smak słodu i goryczki. Wyjątkowość piwa Zwierzyniec Pils drzemie w jego składnikach oraz sposobie warzenia. Sekretem odkrytej na nowo receptury sprzed lat jest źródlana woda z roztoczańskiego ujęcia oraz kompozycja trzech odmian chmielu: Lubelskiego, Marynki i Perle. Dodatkową cechą Zwierzyńca Pils jest rzadko stosowana obecnie metoda zacierania słodu – dekokcja dwuwarowa, mająca swój początek w czasach gdy brzeczkę warzono niespiesznie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pilzner (Pils), Jasne, Pełne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perła – Browary Lubelskie S.A. Ulica i numer: Bernardyńska 15 Kod pocztowy i miasto: 20-950 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: