'Piwo Zipfer Marzen 0,33 L butelka X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 314896_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zipfer Märzen - marcowe. Charakteryzuje się jasnozłotą barwą i pachnie delikatnymi, owocowymi aromatami słodowymi. Warzone z dodatkiem świeżego austriackiego chmielu, Zipfer Märzen smakuje przyjemnie zbalansowane i jest bardzo orzeźwiające dzięki subtelnie zaokrąglonej nucie chmielu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marcowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Skład | słód jęczmienny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-267 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 67 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: