Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698028605
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Sucharki bezglutenowe. Świetne jako przekąska. Odpowiednie dla wegetarian i wegan.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości oleju oleinowego, cukier, włókno roślinne (psyllium, bambus), syrop ryżowy, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometylceluloza; mąka gryczana, mąka z soczewicy, białko grochu, drożdże, sól, aromat .
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1656/393 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 76 g |
| Cukry | 4.4 g |
| Błonnik | 8.1 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 1.8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: