Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698027974
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenowe Croissants. Opracowane specjalnie dla osób nietolerujących glutenu. Opakowanie zawiera 4 sztuki.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana , woda , zaczyn 14% (mąka ryżowa, woda) , ekstrakt owocowy (carrube, jabłko) , margaryna roślinna [oleje i tłuszcze roślinne w zmiennej proporcji (olej słonecznikowy wysokotłuszczowy, masło shea), woda, sól, sok cytrynowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych] , substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol ; włókno roślinne (psyllium) , drożdże , olej słonecznikowy , mąka ryżowa , białko SOJOWE , skrobia ryżowa , substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza ; miód , białko JAJ w proszku , sól , barwnik: koncentrat marchwi i jabłka ; aromat .
Alergeny
JAJA,SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1265/301 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.7 g |
| Węglowodany | 51 g |
| Cukry | 12 g |
| Błonnik | 7.5 g |
| Białko | 4 g |
| Sól | 0.47 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: