Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900900003093
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Żurek żytni BIO koncentrat. Produkt rolnictwa ekologicznego, odpowiedni dla wegan. Produkt pasteryzowany.Przed użyciem mocno wstrząsnąć butelką. Ekologiczny koncentrat żurku dodać do 0,6 litra wrzącej wody lub bulionu i zagotować. Przyprawić do smaku.
<
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym. chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Składniki
SKŁAD>>woda, ekologiczna mąka żytnia 10%, sól kamienna kłodawska
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 115 kJ / 27 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 6.4 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 0.8 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 1.3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: