Żurek jaglany - koncentrat BEZG. BIO 320 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900900002812
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny koncentrat żurku jaglanego jest bezGLUTENowym produktem rolnictwa ekologicznego przeznaczonym dla konsumentów chcących się odżywiać bezGLUTENowo. Każda partia produkcyjna jest poddawana badaniom na obecność GLUTENu przez niezależne laboratorium. Koncentrat składa się wyłącznie z bezGLUTENowej mąki jaglanej, wody i soli kłodawskiej, składniki te poddawane są kiszeniu. W celu zachowania najwyższej jakości produkt poddawany jest łagodnej pasteryzacji. Ekologiczny koncentrat żurku jaglanego jest podstawą do przygotowania wspaniałej zupy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym. chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w
Składniki
Woda, mąka jaglana* 10%, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny).
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 158/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 7.2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | 1.5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: