Zott Zottarella Classic 125g
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczna włoska specjalność, bez GMO. Zottarella, tak nazywa się produkowany przez firmę Zott według włoskiej receptury ser mozzarella - znany i ceniony na całym świecie. Zottarella zanurzona jest w solonej zalewie, która chroni ser przed wyschnięciem. Zottarella oferuje szerokie i ciekawe zastosowanie w nowoczesnej kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 245527
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Klasyczna włoska specjalność, bez GMO. Zottarella, tak nazywa się produkowany przez firmę Zott według włoskiej receptury ser mozzarella - znany i ceniony na całym świecie. Zottarella zanurzona jest w solonej zalewie, która chroni ser przed wyschnięciem. Zottarella oferuje szerokie i ciekawe zastosowanie w nowoczesnej kuchni.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Mleko, podpuszczka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1029 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17,5 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: